?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
(no subject)
хворевер
xyu
Збережи життя - забудь про грип!

http://maidan.org.ua/static/viol/1137859466.html


В Україні останніми днями встановилася холодна погода з температурами до –30 oС морозу. Це є аномальним для наших країв явищем зважаючи на загальне потепління клімату планети та теплі зими минулих років. Як наслідок, частина перелітних птахів (наприклад шпаки) залишилася на зимівлю в Україні. Нині ж, коли землю вкрив сніг та лютує мороз, для птахів настали сутужні часи, почали надходити повідомлення про їх масову загибель від голоду та холоду. З іншого боку, наші громадяни налякані чутками про пташиний грип та уникають контактів з пернатими, хоча ми маємо певні сумніви щодо великої небезпеки цієї хвороби (Детальніше – в інтернет-конференції на Вільному форумі Майдану: http://www2.maidan.org.ua/n/free/1135802442 ).

Кожному з нас нині дуже холодно на вулиці, ми всі прагнемо до опаленої вугіллям-газом теплої домівки, щоб включитися до обговорення політичних, газових та інших проблем. При цьому ми повністю забуваємо про братів наших менших, які через холод та недоїдання стають ослабленими та сприйнятливими до різних хвороб, в тому числі можливо і до пташиного грипу. Нині їх виживання залежить не від того, кого виберуть на виборах, а від нас з вами.

Врятуй пташку - розбуди в собі людину замість політика! Згадай весну, перший спів пташок і твої враження від того.

Все дуже просто. Щоб підтримати синичок, придбайте на базарі та розвісьте на деревах на дротиках шматочки несолоного (важливо саме без солі!) сала. Щоб підтримати інших птахів, Ви можете зробити примітивні годівниці, підвісивши на деревах на мотузках чи дротах 2-літрові пластикові пляшки з обрізаною горловиною. Їх треба періодично наповнювати соняшниковим насінням, пшеницею чи іншими зернами. Для того ж підійдуть шматки хліба чи крихти з нього, які ми часто викидаємо на помийницю, бо вони зачерствіли.

Майдан також закликає підтримати цю ініціативу простих громадян та політичні партії помаранчевого табору. Підтримуючи її, ви продемонструєте навколишньому світу, що готові захищати не тільки права людей, а і навколишній світ від руйнування. Зробіть свій вибір! Бо завтра буде пізно…


Майдан-ІНФОРМ: 21-01-2006 18:04 // URL: http://maidan.org.ua/static/viol/1137859466.html