Сергій Кабуд ( Кий ) (xyu) wrote,
Сергій Кабуд ( Кий )
xyu

Більшовицький терор: ми пам'ятаємо !

http://maidan.org.ua/static/viol/1139039042.html


Українська громадськість нещодавно відзначила чергову річницю розстрілів Студентського куреня під Крутами. Проте, як свідчать історичні факти, трагедія під Крутами, це лише перший етап більшовицького геноциду, який здійснювала радянська влада супроти Української Народної Республіки.

Вже у перші три дні захоплення більшовицькими бандами столиці України у лютому 1918 року в Києві було розстріляно понад 5 тисяч українців. Забитих скидали у дві великі ями, викопані біля воріт Маріїнського палацу. Згодом там було насипано дві могили.

Російські окупанти розстрілювали усіх поспіль: солдатів, старшин, селян, робітників. Куля летіла в кожного, хто говорив українською, або ж носив вишиванку. Зокрема, по-звірячому було розстріляно 200 студентів київських гімназій.

Українці кількох поколінь не знали про ці масові вбивства. Але тепер, маючи достовірні відомості про злочини більшовиків, знаючи місце розстрілів, ми зобов’язані гідно вшанувати пам’ять тисяч українців, що стали жертвами російської окупації.

У зв’язку з цим, 5 лютого (неділя) 2006 року у Маріїнському парку, неподалік Верховної Ради України пройдуть заходи із вшанування пам’яті жертв більшовицького терору.

Закликаємо киян, представників українських організацій і партій приєднатися до панахиди. Наш моральний обов’язок – зберегти пам’ять про невинно розстріляних.

Збір о 13.00
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments