?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
(no subject)
hemp is gutt
xyu
В Київі пройшов марш за легалізацію конопель
Майдан-ІНФОРМ, 06-05-2006 20:02 - Київ - Освіта
Саме легалізація конопель суттєво зменьшила небеспечні види наркоманій в Голандії, Великобританії, Канаді, Німеччині. Але Луценко хоче Україні іншого.

Коментар експертів:

Головна проблема пов'язана з вжитком наркотиків це масове поширення СНІДу через голки шприців. В Україні це 500 тисяч заражених які мають померти в наступні 5-10 років, заразивши ще можливо кілька міліонів інших нещасних.

Практично так само небеспечним є вживання тютюну, який, при палінні його, дає в десятки разів більше канцерогенів ніж 1-2 затяжки яку робить той хто палить квітки конопель.

Від паління тютюну зокрема в США щорічно вмирає кілька сот тисяч людей.

Від паління маріхуани в Світі не було зареєстровано жодної смерті.

В кількох країнах Світу РОЗУМНЕ керівництво збагнуло що НАСПРАВДІ вбиває населення. Це - Голандія, Канада, Великобританія, Німеччина, США.

Всі вони докорінно міняють політику поліції по відношенню як до тютюну так і до маріхуани.

Головні напрямки боротьби зі злом наркотиків такі:

1. Соціально розділити небеспечні речовини і безвредну маріхуану з метою щоб її можна було придбати НЕ ТАМ де НАРКОДІЛЕРИ пропонують також і сильнодіючі і небеспечні речовини, а в інших мнісцях, наприклад в аптеках, тому що маріхуана вжита в обмеженій кількості і під розумним контролем є лікувальним препаратом. Зокрема в купі штатів США вона має статус ЛІКІВ по рецепту.

2. Жорстке обмеження паління тютюну. Пачка цигарок в США тепер інколи коштує понад $7 доларів. Паління заборонено фактично всюди крім приватних помешкань і вулиці. За продаж цигарок малолітнім можна заплатити серьозні штрафи і навіть потрапити за грати.

3. Переслідування маріхуани давно стало виправдовуванням величезних державних витрат, які в усіх країнах де вони здійснюються, лише сприяють поширенню наркоманії, бо призводять к тому що той самий ділер буде пропонувати(може і безкоштовно) небеспечні речовини споживачиу невинних конопель.