Сергій Кабуд ( Кий ) (xyu) wrote,
Сергій Кабуд ( Кий )
xyu

На мій погляд доцільно дивитися на історію людства як на єдиний проект, метою якого є:

ЗАГАЛЬНИЙ ЛЮДСЬКИЙ РОЗВИТОК,

що включає в себе всі добрі речі, винаходи, досягнення, боротьбу з алкоголізмом, СНІДом, тощо, які мають:

слугувати людині, лікувати, годувати, і в решті решт врятувати від майбутньої невідмінної космічної чи там глобальної катастрофи, яку деякі пов'язують з кліматичними змінами, а деякі з тим, що сонцє погасне..

чи нас довбане під сраку астероїд якійсь.

В межах цього загально людського курсу всі явища та факти історії стають на належні місця.

І стає очевидно що скажімо Київська Русь, з її найвищим рівнем письменності в тогочасному світі, було позитивом, а сталінізм, який знищив десятки міліонів, попадає до (точніше не скажеш) 'сатанинських' проявів матеріального, нелюдського світу, бо знищив величезні маси людства, які МАЛИ Б внести свій внесок в ЛЮДСЬКИЙ РОЗВИТОК .

Якби не мерзотний лєнінізм-сталінізм-..-путінізм та його поплечники і продовжувачі злочинної діяльності як мерзотний перефарбованець 'ющенко', то цілком вирогідно, що сьогодні нелікуємих хвороб було б не так багато, діти в Африці не вмирали б від недоїдання, тощо.

Англійці не янголи і під час колонізації глобуса наробили достатньо фігні і кривавих злочинів, але завдяки тій колонізації з'явилися США, які врятували світ від фашистської катастрофи, в свою чергу відновили позитивний розвиток Японії, зробивши з неї потужнього науково-технологічного гіганта і так далі.

Хоча як індіянців так і аборигенів дуже шкода і цивільний світ за подібні речі вибачається, компенсуує, як німці компенсують за свою провину у 2й світові по відношенню не тільки до євреїв доречі -

десятками міліардів доларів та постійними вибаченнями на всіх рівнях .

Сьогодні ситуація аж занадто чорно-біла, поляризована.

Світ нікли не бачив такої полярності як зараз:

Західна Християнська Цивілізація, яка продукує ВСЕ цінне, корисне, з одного боку

і сучасні варвари, які міцно захопили владу і землі з енергоносіями з іншого.

Варвари нічого не вміють, крім як красти, брехати, гвалтувати і вбивати. До них відносяться режими(не народи) як кацапстану так і інших подібних до московії псевдо-православно-мусульманських режимів.

Їх інтерес- шантаж Заходу, рекет нас на гроші, на технології, на дармову їжу(Півн. Корея), на рахунки в нашіх західних банках, на можливість навчати своїх ублюдків, як оцей свиноподобний від ненажерливості і огидного пердіння ЛАЗАРЄНКО молодший, ліворуч від 'папачкі'-рекетіра, праворуч :в нашіх університетах шоб далі адаптувалися на заході, коли цей шантаж призведе до можливо і ОСТАТОЧНОГО рішення шляхом провокації світової війни.

Правлячі уроди кацапстану, включно з теперішнім промосковським режимом у Київі,
а також роскрадаючі мінеральні ресурси своїх поневолених народів режими арабстану, готують цю війну, розуміючи, що вони її програють, але ж інакше їм не втримати сьогодні своєї грабіжницької влади над нещасним зайобаним населенням і головне: без вялотикучої війни не втримати систему роскрадання копалин.

Провокуючи ж війну, як це роблять Росія, Іран, Сірія, всяка шваль вонюча типу 'насрали з хізбули', можна втримувати населення під військовим та поліцайським контролем.

Тому дітей своїх вони відсилають вчитися і жити на Захід. Бо буде війна, яку вони ж готують нам. Але поки що можна красти і рекетувати Захід, поки ще не розпочалася гаряча війна.

Але довго це НЕ буде продовжуватися, така моя думка.

Українству в свою чергу треба брати справи в свої руки і нарешті повністтю відокремитися від ворожого нам, корумпованого розвитку, який затягне кацапстан і арабстан в прірву війни з Заходом.

ЧИ врятуємося ми разом з Заходом, або загинемо в одній вонючій ямі з кремлівськими та арабськими диктатурами і з всілякими ющенками та й тимошенками також у випадку якщо саме ця фіктивна кукла прийде до влади??????

Отака в нас геополітична реальність.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 29 comments