?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
(no subject)
xyu
На мій погляд доцільно дивитися на історію людства як на єдиний проект, метою якого є:

ЗАГАЛЬНИЙ ЛЮДСЬКИЙ РОЗВИТОК,

що включає в себе всі добрі речі, винаходи, досягнення, боротьбу з алкоголізмом, СНІДом, тощо, які мають:

слугувати людині, лікувати, годувати, і в решті решт врятувати від майбутньої невідмінної космічної чи там глобальної катастрофи, яку деякі пов'язують з кліматичними змінами, а деякі з тим, що сонцє погасне..

чи нас довбане під сраку астероїд якійсь.

В межах цього загально людського курсу всі явища та факти історії стають на належні місця.

І стає очевидно що скажімо Київська Русь, з її найвищим рівнем письменності в тогочасному світі, було позитивом, а сталінізм, який знищив десятки міліонів, попадає до (точніше не скажеш) 'сатанинських' проявів матеріального, нелюдського світу, бо знищив величезні маси людства, які МАЛИ Б внести свій внесок в ЛЮДСЬКИЙ РОЗВИТОК .

Якби не мерзотний лєнінізм-сталінізм-..-путінізм та його поплечники і продовжувачі злочинної діяльності як мерзотний перефарбованець 'ющенко', то цілком вирогідно, що сьогодні нелікуємих хвороб було б не так багато, діти в Африці не вмирали б від недоїдання, тощо.

Англійці не янголи і під час колонізації глобуса наробили достатньо фігні і кривавих злочинів, але завдяки тій колонізації з'явилися США, які врятували світ від фашистської катастрофи, в свою чергу відновили позитивний розвиток Японії, зробивши з неї потужнього науково-технологічного гіганта і так далі.

Хоча як індіянців так і аборигенів дуже шкода і цивільний світ за подібні речі вибачається, компенсуує, як німці компенсують за свою провину у 2й світові по відношенню не тільки до євреїв доречі -

десятками міліардів доларів та постійними вибаченнями на всіх рівнях .

Сьогодні ситуація аж занадто чорно-біла, поляризована.

Світ нікли не бачив такої полярності як зараз:

Західна Християнська Цивілізація, яка продукує ВСЕ цінне, корисне, з одного боку

і сучасні варвари, які міцно захопили владу і землі з енергоносіями з іншого.

Варвари нічого не вміють, крім як красти, брехати, гвалтувати і вбивати. До них відносяться режими(не народи) як кацапстану так і інших подібних до московії псевдо-православно-мусульманських режимів.

Їх інтерес- шантаж Заходу, рекет нас на гроші, на технології, на дармову їжу(Півн. Корея), на рахунки в нашіх західних банках, на можливість навчати своїх ублюдків, як оцей свиноподобний від ненажерливості і огидного пердіння ЛАЗАРЄНКО молодший, ліворуч від 'папачкі'-рекетіра, праворуч :в нашіх університетах шоб далі адаптувалися на заході, коли цей шантаж призведе до можливо і ОСТАТОЧНОГО рішення шляхом провокації світової війни.

Правлячі уроди кацапстану, включно з теперішнім промосковським режимом у Київі,
а також роскрадаючі мінеральні ресурси своїх поневолених народів режими арабстану, готують цю війну, розуміючи, що вони її програють, але ж інакше їм не втримати сьогодні своєї грабіжницької влади над нещасним зайобаним населенням і головне: без вялотикучої війни не втримати систему роскрадання копалин.

Провокуючи ж війну, як це роблять Росія, Іран, Сірія, всяка шваль вонюча типу 'насрали з хізбули', можна втримувати населення під військовим та поліцайським контролем.

Тому дітей своїх вони відсилають вчитися і жити на Захід. Бо буде війна, яку вони ж готують нам. Але поки що можна красти і рекетувати Захід, поки ще не розпочалася гаряча війна.

Але довго це НЕ буде продовжуватися, така моя думка.

Українству в свою чергу треба брати справи в свої руки і нарешті повністтю відокремитися від ворожого нам, корумпованого розвитку, який затягне кацапстан і арабстан в прірву війни з Заходом.

ЧИ врятуємося ми разом з Заходом, або загинемо в одній вонючій ямі з кремлівськими та арабськими диктатурами і з всілякими ющенками та й тимошенками також у випадку якщо саме ця фіктивна кукла прийде до влади??????

Отака в нас геополітична реальність.


  • 1
загалом поділяючи думку автора, спитаю, чи українство, яке спаслося на Заході поряд із "синками і доньками" готове повернутись в Україну і зробити це?
Чи воно тільки марґінально закликає і повчає, як це бачено на всесвітньому форумі українців у Києві, довіривши власне життя, безпеку іншим країнам.
То хтотут буде виборювать? холопи?
Одні холопи біля корита затоптують інших, з яких час від часу теж хтось до корита доривається.

Нажаль поки що немає України шоб повертатися. Є колоніальна теріторія транзиту енергоносіїв та гімнаміака.

Якби не Захід, то не було б і Українства, хоч у вигнанні.

Форум- то спеціально зорганізований прокремлівським псевдо незалежним режимом цирк, шоб ЗАЙНЯТИ МІСЦЕ, де насправді мали б бути МИ з ТОБОЮ.

Повертатися можна лише на танках, шоб звільнити народ від блядської маріонеточної кремлівської кліки. Але це утопія. Бо такоє має йти знутрі.

Поки що НАЖАЛЬ це мало хто усвідомлює в Україні і тому не слід очікувати ніякого повернення.

Якщо буде СПРАВЖНЯ революція, то її лідери ОБОВ'ЯЗКОВО закличуть до повернення і підтримати силове очищення Української Землі від наволочі приїдуть сотні тисяч.
Маю повне переконання що так і БУДЕ.

але подумавшу маю додати що аргумент про холопів сильний, і маємо серьозно думати про шляхи та дії включно і з тим що Ти пишеш.

я думала. і окрім їдеї розділити країну на дві частини, даючи можливість людям, котрі хочуть України, люблять мову, мають тут минуле, шанують - виїхати на правий берег. А усім, хто не хоче, не шанує, противиться - пиздувать на Донбас і Луганщину. Для того, щоб спасти Україну, щоб вона хоч у мініатюрі, але десь існувала, треба пожертвувать раковою пухлиною і відсікти.

Але мене називають сепаратисткою. Хотіла би я подивитись на таких антисепаратистів в хірургії. Наслідок буде - метастази і смерть.

Твою думку поділяють не меньше 50% українства, як я спостерігаю.

Але сепараторство не відбудеться, якщо див. реально.

От що б ТОЧНО спрацювало- це силове захоплення влади в Київі під провідництвом популярного лідера, скажімо варіянт Юлі, але не тої що є, а типу якби вона була не брехлива курва, а НАСПРАВДІ така як каже, бандерівка і патріотка.

Якщо таке захоплення відбулося б ТЕОРЕТИЧНО під час УБК у 2000 чи Помаранчу у 2004, то

ВОНО Б СПРАЦЮВАЛО ГАРАНТОВАНО.

Можна поки що теоретизувати і поширювати цю думку також.

В разі ефективної тимчасової диктатури можна б було за рік позбутися ВСІЄЇ систему розчавлення українства на нашій землі і заснувати нормальну, з ДІЮЧЦОЮ І ЗАБЕСПЕЧЕНОЮ СИЛОЮ Конституцією, реальною судовою системою, повним і остаточним засудженнмя ВС=ОГО совкового минулого, публікацією ВСІХ архівів, імен катів, належною і думаю навіть троха кривавою розправою над державними злочинцями, які ЖИВІ І БАНКУЮТЬ на кістках загиблих міліонів.

ЯК жити ми знаємо.

В нас проблема- ЯК ПОЗБУТИСЯ того гнилого корумпованого рекетирського совка, в якому наш народ бовтається з 1919 року, топто нам треба силою їх вигнати.

Схід доречі буде за нас якщо побачить шо бандитам , ворам та всякій наволочі йде РЕАЛНИЙ капєць, не то шо там бздющенко брехав про бадитивтюрмах

ти, Сергій, вибачай, геть відірвався від реалій. геополітичне становище України таке, що сильна Україна не потрібна ані Європі, ані Росії. Як не одні, то інші зачавлять.
Ми поневолені своїм самим розташуванням.
Захопив би владу хто сидломіць, крім навіженого? ні. Тут же би "миротворці-бомбардувальники з США" "навели би порядок". Бо США і Росія - фактично один і той самий вид - імперії, які паразитують на решті світу.
А Європа зацікавлена, щоб Україна і надалі залишалась її сировинним придатком і буфером од Москалів.

хе, сильний НІХТО не потрібний нікому, це- аксіома, крім звісно самого себе. Але і це не так.

Відірвана від світових реалій, які гнуть ТВОЄ життя саме Ти.

Розташування України нічим не відрізняється від Болгарії, Польщі, Прибалтики.

Поневолені ми СОВЄЦКИМ режимом, який нікуди не подівся. от шоб це збагнути- треба чи пожити на Заході чи збагнути суть світових процесів.

Крім навіженого? Що це? Ні, це ілюзія. Під час ПР 2004 року ті, хто постійно був в контакті з західними послами ТОЧНО зясували, що Захід лише підтримає саме те, про що я кажу.

Інших варіянтів в нас немає і не буде.

Європа зацікавлена- сама форма концепції хибна.

Європа- це клубок десятків тисяч потужніх інтересів тисяч різних елітних верств.

Сказати шось типу ЄВРОПА ЗАЦІКАВЛЕНА це- нонсенс

Виходити треба не з ПОСТАХУ як ти транслюєш- США, Європа не дадуть, а з РОЗУМІННЯ національних інтересів і їх захисту.

Тоді будуть і нормальні відносини з Заходом.

не одна Україна в подібному стані, - і Пльша і Прибалтика і Росія так само зав'язані на транзит. Але наскільки по-різному це виконане в різних країнах. Канада он теж енергопостачальник.


тобто ти зрозумів - окрім Україною стати Правобережжям, на мій погляд (мені би теж хотілось щоб Україна була велика і неосяжна, але...треба виходити з реалій),- іншого виходу немає. і роки зволікання, висловлювань обурення від такої ідеї і сліпого її відкидання як сепаратистської наближають організм, що зветься Україною, до повної смерті разом з гангреною лівого берега. Хто хоче - повернеться. Хто хоче- приєднається з часом. Але не можна заставити любити холопа Батьківщину. ЇЇ у нього немає, він лише корито бачить перед собою.

Сергій, добре б і мені перечекати, поки якісь "лідери" тут все зроблят, а потім - підтримати)
Україна є утопією її нащадків, які здебільшого, до географічної України не мають ніякого стосунку. Це як Ельдорадо - таємнича і вічна прекрасна легенда.
Здебільшого тут вже немає кого рятувати.
Навіть я думаю про виїзд.А ти мене знаєш,- я боєць.
Про те, хто мав би бути на з"їзді українців, - згідна. тільки ось справжнім українцям, які мають бути на з"їзді і не розказати, а показати можуть, що як і де треба робити, доводиться важко працювати, щоб не дати себе і свою сім"ю принижувати і знищувати голодом. то їм не стане часу збиратись і базікати про дурощі.
кілька тисяч, ну десятків тисяч УКРАЇНЦІВ, які ще тут виборюють кожен день своє життя, - ось і є форум справжньої української спільноти.
ЖЖ - один із його залів)
Замислись...
Печально, сумно, але так є.

на Заході працювати не меньше важко а ще й втримати в собі українство - для кожного з нас як друга, третя робота.

Але маємо і оптимізм, бо ідея завжди сильніша за матеріальні обставини.

Маємо поширювати її, а там може і Революція незабаром.

якщо ти хочеш мою думку, то революції більше не буде. тут нема кому очолити. теоретично такі люди є, але їм забракне наглості з себе робить поводиря нації. В них є критика і здоровий глузд. нормальним людям не те, що потрапити у орган влади (де до речі, продумано зробили ставки по 300-500 гривень, щоб не було "зайвих людей" - або холопи дріб"язкові, або ті, хто на цю зарплату зовсім не розраховує, бо має палаци-мільйони), - утриматись на плаву навіть в приватному бізннесі, дрібному, - важко. дедалі більше перекривають кисень. держава порядних людей вичавлює звідси ще гірше, аніж за совєтів.

а я думаю шо акторских персоналіїв Революція не потребує.

А от широко росповсюджені ідеї ШО ЖИТИ МОЖНА ПО СВОЄМУ і ЦЕ РЕАЛЬНО ДОСЯГАЄМО- спрацюють.

Чому саме Революція?

Раджу почитати оце:
http://www.stepanbandera.org/bandera_perspective.htm

Воно містить пракично всі важливі геополітичні основи нашого виживання, хоч написано не важкувато

почитаю, проте міняється ріка часу. колись жидоамерика не бомабардувала Японії, Лівану, Югославії. А тепер їм дай лише зачепку - вони або самі зруйнують ве під виглядом "боротьби з терористами" (до речі, військовий переворот карається по Конституції і є найбільшим злочином в антидержавницькій сфері), або дадуть таку ласку зробити москалям. їм теж треба якось зброю утилізувати.

правильно бомбордувала і жиди- то насправді частина всесвітнього українства, а АСмеруика- єдина запорука того шо залишки жлобів на теренах України ще не вижжені напалмом.

Перечитай мій допис- там пояснено і про війну з терором. Це- реальна ВІЙНА З ТЕРОРОМ, де США і Захід атаковані кацапстаномта нафтоарабами з метою втримати ситуацію диктатури енергоносіїв поки ще не почалася остання війна, ядерна.

Правильно шо хуячили по мілошевичу, Японії.

Завдяки цьому маємо Соні, Тойоту, всяке таке. Буде і в Югославів нормальне життя. і в ліванців, якщо добємо насралу та подібних.

Мочити треба ПЕРШИМ а не чекати доки тебе спалять в твоєму домі, як дочекалося українство у 33му.

такий блядський Світ.

тобто - якщо вони НАМ не до вподоби - ЇХ треба знищити?
терористи, українські чиновники-корупціонери і путінські соколи всі однаково огидні і мерзотні
але ж американські корпорації мерзотні не менш - як у саміх сша (ворлдком, енрон), так і у третьому світі (нафтові корпорації, спортивний одяг, монсанти і їм подібні "володарі патентів"

стосовно того, чи триматися Україні "із заходом" або "кацапстанами" - ця дилема чистой води гіпокрісі: сша не нехтують співпрацею із пакістаном, сауд.аравією ба навіть із гіршими режимами на світі типу узбекського якщо це приносить прибутки (грошові або геополітичні). таким чином із міркувань "москаль поганий, ну його нахуй" нічого не вийде - якщо москаль корисний, треба з ним співпрацювати і просто робити все можливе щоб не ставати таким, як він

з москалем важко співрпацювати, бо він заражений загарбницькою хворобою. Проте треба намагатись балансувати, ось як Латвія, зокрема. Вони сказали: будь-ласка, визнайте те, що ви злочинно захопили і поневолили Латвію, вибачтеся, - і ми будемо з вами співпрацювати. Ні - ідіть нахуй, обійдемося без вашого газу. Але Латвії легше, Вся Латвія - як Київська область. В Латвії немає таких природних багатств і сировинних джерел.

само слово СПІВПРАЦЮВАТИ вказує на ЧЕСНЕ бажання ОБОХ сторін

інтереси нафтоеліти кремля - вкрасти, відправити нащадків в Монтекарло, втекти в схрон.

Але шоб це статус кво втримати диктатура має створювати постіний стан ВІЙНИ з Християнським Світом, де на відміну від світу сатанибнського(арабстан, кацапстан) ІСНУЄ економіка і ВИКОНУЄТЬСЯ Загально-Людський Проект, для всіх, в тому числі і для населення арабстану і кацапстану.

Війну почали у 1917, офіційно про це заявивши. Вели її у 38му, колу спільно з хвюрером поділили Польшу і Прибалтику і далі, через холодну війну до терористичної, яку ведуть зараз, але виглядає що незабаром метастази кремля в Ірані і Півн. Кореї почнуть наступну фазу- ядерне бомбування нашіх союзників в ізраілі чи ще десь.

Це- реальна перспектива, воно ВІДБУДЕТЬСЯ ГАРАНТОВАНО. Як чеховська рушниця, яка завжди стріляє в певний момент СПЕКТАКЛЮ.

Вистрілить і ця.

не видавайтеся ідіотом пане Манкій,

ви живите в матеріальном оточенні , СТВОРЕНИМ американськими корпораціями, клацаєте на їх продуктиах і жерете їх хавчик, носите їх одяг.

Патенти- то краплина в морі, коли офісний будинок, де Ви працюєте може бути спалений разом з всім даунтауном НюЙорку чи Торонто.

Війну почали узурпатори енергоносіїв і з метою втриматися у владі. З підтримкою нафтовиків, не без того, але нафтовики це лише одна з сотен західних індустрій.

А шо б ви робили на міосці Білого Дому з пакістаном?

Роблять те , що РЕАЛНО , з реальними помилками.

про клятих москалів- то ВАША думка, я її не поділяю. Вона хибна. Росіяни такі ж поневолені кугути як і наші жлоби чи арабські чурки.

населення задурене, обкрадене і виїбане в сраку, після знищення половини , найкращої при тому.

Чи пробудемо тих хто залишився чи згинемо?в втц загинуло 5 тис. цивільних
з момента початку інтервенції в ірак загинуло 40 тис.

а шо з пакістаном? як підтримували мушарафа (до речі теж диктатор) так і підтримують
а роблять повну хуйню - спочатку з іраком - зараз на іран наїзди пішли
араби забиті й тупі, це факт - так само як українці або росіяне
їм треба ще років 20-30 після чого всі режими самі попадали б як гнилі яблука
а америка завжди лізе поперед батька в пекло

з боку арабів ж є лише купка ідіотів типу бінладена, якого свої вже б давно піймали і здали цру за 20 тис. баксів якби не авантюра в іраку
більшість арабів і так тіки думає як би скоріше з"ібати на захід

в Іраку загинули, не в Торонто, не в Нюйорку. Це- врятоване моє і твоє життя.

Це- найважливіше.

І добре що є мушараф. ІНШОГО НЕМАЄ. А культурно цей пакістан буде кізякстаном ще років 300.

ВАРІЯНТИ Є?

Яку хуйню з Іраком? Нормальна військова компанія, складна, довготривала. краще було б ядеркою- жертв меньше і терористи з пострахом розбігаються, бо вже неможна відсидитися в Сіріях, Іранах.

Араби насправді не тупіші за кацапів чи кугутів. А от режими ці просто так не попадають, вони ще у 40ві роки з підтримкою кгб почали цю війну з Заходом, саме кремлем і створену.

Пдати будуть з грюком, так шо радиактивний пил може і наші славні міста засипати.

Бий першим Фреді.
Інших варіянтів врятуватися не існує.

ІНАКШЕ НЕ БУВАЄ.

іран треба давно звільняти від диктатури, бо йобнуть ядеркою саме по ТОБІ чи МЕНІ.


варіянти Є
пакістанці араби ті шо зараз живуть та вчаться на заході - не всі ясна річ - рано чи пізно повертаються до своїх країн, відкривають бізнеси і вкладають гроші

щодо ірану - тут просто. чому джону або пітеру можна мати ядерку, а махмуду - ні? хочуть - нехай розвивають. гроші вкладають в науку. там де є наука - рано чи пізно визріє клас інтелектуалів який скине релігійний режим нахуй
а щоб іраку довбанути ядеркою по тобі чи мені - це треба щоб виконувалося багато умов
(зараз іран має технології приблизно на рівні 60-х рр. - щоб виготовити 1 бомбу їм треба приблизно рік)


не повертаються, бо як ти пишеш, араби прагнуть звалити.

не певен що й гроші вкладають.

про ядерку: бо Джон не буде бомбити Пітера, а махмуд буде іншого махмуда а потім і весь світ.

от щоб не бухнули хоч би по українцям в Ізраілі- треб це припинити.
бухнути тегеранці можуть і по Київу, для демонстрації знахабнілості.

Як показав 9-11 хоч завтра нас з тобою а також будь кого можуть кокнути ті шо ведуть терористичну війну проти нас.

Не забувай про масових жертв терористичних атак.

Не ти, не я, а найкращі експерти попередили Конгрес США про загрозу цєе у 2000р.

Проблема в тому, що ті, хто кажуть те, що ти кажеш просто не хочуть ВИЗНАТИ реальність бо вона НЕПРИЄМНА і вимагає діяти, діяти силою.

А хочеться шоб все було красиво і типу мирно.
Мир можна лише завоювати.

Шо поробиш, поки є енергозалежність- це створює монополізм, що в свою чергу створює корупцію, яка узурпує владу, і, щоб втримати її, розпочинає війну, зацікавлено шоб тяшгнулася якомого довше, але інколи зявляються і такі, які думають що треба Світ перекроїти з нуля- Алькайда наприклад і подібні.

Чи можна позбавитися від енергозалежності взагалі?

от що цікаво.

Чи може кожен з нас на своєму маленькому клаптику землі мати високотехнологічну теплицю, де виростатиме достятньо біомаси щоб задовольнити наші особисті енергопотреби, прогодувати свіжими овочами, дати дах над головою і тепло в хаті?
Чи це лише можна робити централізовано Ексонам, Мобілам, Лукойлам?

Чи кооперативно- 1 генератор на 10 хат ?

Але ще є можливість монопюолізувати інші схвери економіки- виготовлення літаків чи авт чи медицину...

Що робитимемо ? Чи це буде спиралєвидно повторюватися всю історію доки сонце не погасне і ми не зникнемо?

Сергію привіт!
кинула тобі на мило інформацію одну важливу
подивись її плзз

Діаспора чекає, щоб українці збудували Україну.
Українці чекають, щоб діаспора повернулась та збудувала Україну.

ну діаспора скажімо так не лише чекає

власне якщо можна казати про УКРАЇНСЬКЕ життя
воно існує лише за межами теріторії транзиту, а саме в діаспорі.

Сама ж географічна Україна такого життя не має.
Є маргінальні залишки чогось там в шароварах.

Може це й перебільшення але коли на всьому лівому березі в Київі практично не зустрічаються україномовні газети і журнали...

Є лише один рецепт-

1.усвідомити що совок продовжується, а зраз типу в них НЕП.

2.боротися з ними військовими методами
Перебільшення

українське життя воно існує лише за межами теріторії транзиту, а саме в діаспорі.
Чи є хоч одне видавництво за межами України рівня „А-ба-ба-га-ла-ма-ги”, „Кальварії”? Чи є хоч одна радіо станція з інтернет трансляцією рівня НРКУ?

хотілося б сподіватися на краще

діаспора на протязі близько сотні років видає будь-які книги в сша, канаді, півн. америці, австралії, тощо.

В мене он на поличці десятки книг УКРАЇНСЬКОЮ,

видані в діаспорі.

І лише купка нормальних українських книжок з України.

Абабагаламага- це відносно нове, може кілька років існуюче явище і невідомо наскільки довго протримається.
Нажаль з огляду на загальні тенденції нашого розвитку, а точніше занепаду оптимізму тут не багато :(

НРКУ- одне з моїх постійних джерел інформації, але найгірше з тих якими я користуюся.

А саме, це:

радіо Свобода
БіБіСі
Голос Америки
Німецька Хвиля
англомовний часопис-тижневик Ukrainian Weekly

до певної міри, але далеко до задовільної оцінки:

5й канал з відео архівом
УТР, з вебтрансляцією
НРКУ

Ще є можливість платного прогляду на інтернеті трансляції купи українських телеканалів, вкл. з 5м, але нема часу дивитися більше ніж я і так дивлюся, слухаю і читаю з вищенаведеного.

А також- інтернет сайти вищезгаданих організацій, з яких можна слухати вебтрансляції, записи і просто читати тексти статей.

Є ще сайти Майдан, УП, УНІАН та кілька подібних. нажаль в останні часи всі ці сайти втратили актуальність і якість, але це я сподіваюся тимчасове.
Втім Свобода, Голос і Бібісі разом дають більш ніж я здатен охопити на регулярних засадах. то й не скаржуся.

Дуже раджу Свободу, Бібісі і Голос та Нім. хвилю.

Майже згоден з вашою думкою

Але Свобода, Бі Бі Сі, Голос та Німецька Хвиля не мають передач для дітей, музичних (не про музику, а сучасна українська музика, хоча б півгодини).

щодо дитячих передач- погоджуюся

мої джерела- то для дорослих.

А ще була радостанція могилянки, яка тепер залишилася лише в інтернеті-

транслюють лише українську сучасну музіку, типу рока, таке інше:

http://molode.com.ua/

  • 1