Сергій Кабуд ( Кий ) (xyu) wrote,
Сергій Кабуд ( Кий )
xyu

НАЙБІЛЬША БІЗНЕС ОПЕРАЦІЯ СВІТУ: ЕНЕРГОТРАНЗИТ ЧЕРЕЗ УКРАЇНУ

Україні конче потрібен закон за яким будь який транзит енергоносіїв через наші терени має бути заборонений, як загроза для національної безпеки та як джерело створення найбільших в світі кримінальних капіталів.

За цим законом:

всі 'транзитні' газ і нафта мають бути законтрактовані на біржі в Київі, яку маємо створити на принципах повної прозорості.

Щоб це забеспечити необхідно прописати в законі такий порядок, за яким буде видаватися якомого більше трейдерських ліцензій на купівлю та продаж транзитуємих енергоносіїв.

Має бути встановлене мінімальне число подібних ліцензій, скажімо так, щоб на кожну з них припадало не меньше 1/4 від 1% загального обсягу операцій цієї біржи.

Таким чином покупці газу та нафти, які прокачуються в Європу через Україну будуть викупати їх же на кордоні Україна-Росія.

Цей порядок має бути добре врегульованим і таким чином не існуватиме жодного навіть близького до монопольного гравця на цьому ринку.

В Мобіл-Ексону буде не більша доля ніж в будь-якого іншого трейдера.

Бажаючих придбати такі ліцензії буде завжди вистачати і таким чином Україна може започаткуватипроцес демонополізації не тільки свого але й світового енергоринку.

Для довідки:

Україною прокачується більше 2 міліонів барелей нафти щоденно.
Це на 500тис барелей більше ніж США імпортує з Саудівської Аравії. Це десятки міліардів доларів щорічно за нинішніх цін.

А ще прокачуємо газ на сумми до 30 міліардів $$ на рік.

Власне енергонтранзит через Україну є :
НАЙБІЛЬШОЮ БІЗНЕС ОПЕРАЦІЄЮ В СВІТІ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments