?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
НАЙБІЛЬША БІЗНЕС ОПЕРАЦІЯ СВІТУ: ЕНЕРГОТРАНЗИТ ЧЕРЕЗ УКРАЇНУ
lave na karmane
xyu
Україні конче потрібен закон за яким будь який транзит енергоносіїв через наші терени має бути заборонений, як загроза для національної безпеки та як джерело створення найбільших в світі кримінальних капіталів.

За цим законом:

всі 'транзитні' газ і нафта мають бути законтрактовані на біржі в Київі, яку маємо створити на принципах повної прозорості.

Щоб це забеспечити необхідно прописати в законі такий порядок, за яким буде видаватися якомого більше трейдерських ліцензій на купівлю та продаж транзитуємих енергоносіїв.

Має бути встановлене мінімальне число подібних ліцензій, скажімо так, щоб на кожну з них припадало не меньше 1/4 від 1% загального обсягу операцій цієї біржи.

Таким чином покупці газу та нафти, які прокачуються в Європу через Україну будуть викупати їх же на кордоні Україна-Росія.

Цей порядок має бути добре врегульованим і таким чином не існуватиме жодного навіть близького до монопольного гравця на цьому ринку.

В Мобіл-Ексону буде не більша доля ніж в будь-якого іншого трейдера.

Бажаючих придбати такі ліцензії буде завжди вистачати і таким чином Україна може започаткуватипроцес демонополізації не тільки свого але й світового енергоринку.

Для довідки:

Україною прокачується більше 2 міліонів барелей нафти щоденно.
Це на 500тис барелей більше ніж США імпортує з Саудівської Аравії. Це десятки міліардів доларів щорічно за нинішніх цін.

А ще прокачуємо газ на сумми до 30 міліардів $$ на рік.

Власне енергонтранзит через Україну є :
НАЙБІЛЬШОЮ БІЗНЕС ОПЕРАЦІЄЮ В СВІТІ