?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
На перший погляд, а на другий - це цікаво. Руссь. Русь. Це красиво.
xyu
Була Україна, а буде Русь (Русин ® з Вільного Форуму)Абсолютно беззаперечно, що у Київськiй Русi мешкали пращури сучасных українцiв, а не мешканцiв, наприклад Москви та Московської областi.
Саме на цiй землi українцi сформувались як нацiя, пролили на нiй багато поту та кровi. И тому зовсiм незрозумiло, чому у назвi нашої нацiї нема ніякого зв'язку з мiсцем її походження - Київською Руссю. Навкруги нас мешкають бiлоруси, росiяни, переважна бiльшiсть яких нiяких iсторичних зв'язкiв з цими теренами не мають. А народ, який з давніх давен жив на теренах Київської Руси хтось назвав українцями.
Я пропоную назвати Україну Руссю, українських громадян - русинами, а державну мову русинською. Тодi усе стане на свої мiсця, i Київ та Україна знову стануть Руссю, не росiйською, а русинською, як iм i належить бути од вiку. А громадяни Русi - русини, як i усi iх нащадки, будуть твердо знати, що саме вони i тiльки вони ведуть свiй родовiд вiд засновникiв славетної Київської Русі.
У свiтi безлiч прикладiв, коли народи мiняють назви своїх країн. Майже усi африканськi колонiї при звiльненнi змiнили свої назви. В Українi така сама ситуацiя, але невистачає самоповаги, якою керувалися африканцi при прийняттi своїх рiшень.
Можливі варіанти нової назви країни. Наприклад, Еврорусія. Звучить більш сучасно та ордночасно підкреслює європейский статус України, її прагнення більш тісних зв'язків з іншими європейськими країнами, а також той факт, що саме Україна - це центр Європи.


  • 1
(Deleted comment)
не знаю.
Може з початку Київ підніметься якось: після успішної революції стане науковим та інформаційним центром регіону,
в Росії всі етнічні українці згадають хто вони є, заговорять українською,
ну і поступово Росія буде приєднана як авономія до Русі, переназвана на південну Русь, потроху російськомовне населення спиватиметься, а тверезі новокозаки навпаки матимуть по 5-7 дітей....

Евро-жидо.
В принципі по хасідських каналах, може Ізраіль краще було в Україну перенести, разом з політичною системою, де б було 2 мови, 2 релігії панівні:
Іудаїзм та будь-яка українська церква, але обов'язково українська.

це б нам допомогло

вам бы оно точно не помогло, но основания для именования есть:
1. тамЪ был КаганатЪ
2. тамЪ была "черта оседлости"
3. тамЪ были погромы
4. тамЪ Одэса-мама
5. тяга к салу и золоту имеют общие генетические корни.
Жыды потому и табуировали сало, чтобы не отвлекаццо на пустяки.
А хохлы не сумели побороть слабость
:)

Ізраіль все одно буде чи знищений чи перенесений внаслідок ядерної війни з
арабами а може і з кремлем.

Чому б не перенести на Умань?

не жалко, там жэ нетЪ людей, одни негры да политики :)

(Deleted comment)
А в Нюйорку, де 'заїбісь' хасідов теж дофіга , але не заважають. Навпаки- сплачують великі податки, бо мають бізнесову клєпку.

(Deleted comment)
Ізраїлю нелегко зараз

Мне больше нравятся названия Сарматия (на карте в Библии наша территория так и называется) или Скифия.

А в книге про времена великой смуты в Московии (17-й век) отряды, нападавшие на Москву с Юго-востока, называют Черкасами. Так может Черкассия?

Київська Русь мабуть краще

киевская русь вполне даже.

головною метою тут є якомого жорсткіше порвати з всім совячїм періодом, включно з так званою 'незалежністтю' псевдержавного утворення 91 року.


(Deleted comment)
країни як такої не існує, а є колонія з усіма ознаками її поступової асіміляції.

А щодо самоуправління- то це теж правильна ідея. Але лише після набуття державної незалежності для

  • 1