?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
бий їх, Коля!
xyu
Мельниченко просить не випускати Кучму і Литвина
www.ПРАВДА.com.ua, 20.10.2006, 13:42, оновлено 14:02

Екс-майор держохорони Микола Мельниченко вимагає від правоохоронних органів терміново взяти підписку про невиїзд з екс-президента України Леоніда Кучми та колишнього голови його адміністрації Володимира Литвина.
"Я хочу, щоб правоохоронні органи взяли підписку про невиїзд з Леоніда Кучми, Володимира Литвина і щоб вони у них вилучили зброю, якщо вона є", - зазначив Мельниченко.

На уточнююче питання, чому він так терміново пропонує вилучити зброю у Кучми й Литвина, він пожартував: "З метою запобігання самогубству".

При цьому він припустив, що гарантія екс-президенту Кучмі щодо притягнення його до справи Гонгадзе надана оточенням президента Ющенка.

"Я готовий надати певні факти того, що оточення Ющенка також зволікало з розслідуванням справи", - сказав він.

На питання чи може гальмувати розслідування сам президент, Мельниченко відповів:

"Я не вірю в те, що президент Віктор Ющенко, який прийшов до влади в тому числі завдяки жертві Георгія Гонгадзе, міг цинічно затягувати справу, давати гарантії Кучмі".

На засідання комісії також з'явився слідчий генпрокуратури, який мав намір передати повістку Мельниченку.

На початку засідання Мельниченко відмовлявся її брати і посварився зі слідчим, звинувачуючи у тому, що той присутній на засіданні незаконно.

Після цього слідчий пообіцяв надати журналістам свій коментар, але по завершенню засідання зник так його не надавши.

"Українська правда


  • 1
У світлі дій Мороза, його особистості та особистостей деяких причасних до тієї справи людей, в Мене протягом останніх 1,5 років зміцнюється відчуття, що так звана "справа Гонгадзе" є абсолютно штучним пєар-проектом, як і обрана задля "жертви за правду" постать журналіста.

Головне -- "піпл хава", а кому треба -- косить дівіденти. Як грошові, так і моральні.

mau perekonannya sho vse same tak e yak kajut

Melnychenko
Myroslava
eksperty na zahodi
moi znayomi yaki znaiomi z kuchmou ta stylem jogo kerivnyctva: oskajenila tvaruka vvajala sebe beznakazanym miliarderom-pahanom. bukvalno

Lytvyn ibavshyi Olenu Prytulu ne hotiv bacvhyty ii v bijmah krasavcya gruzyna. Ce dodalosa

От Я так бачу:

куЧМо. воно ж, звичайно, "красній дірєктор". Це бидлота з бидлот і блядота з блядот. Але до його постаті ще одне вбивство людини нічого не додасть і не відніме -- одним більше, одним менше. А от, скажімо, ця кампанія для марося і притулкі зробила дуже багато. Власне, остання на цьому взаагалі увійшла в "обійму", а перший -- інформацій но розкрутив не відому широким верствам украї...громадян України свою кишенькову "партію".

Гонгадзе шкода по-людськи. Просто, як дикунським чином вбиту людину. Дуже шкода його матір...видно, наскільки лагідної вдачі в нього матрі...Мирославу...Ну, не зрозуміло, як він міг проміняти красуню Мирославу на ту миршаву гебешну шльондру, але то особиста справа кожного, куди прутень пхати. Мирослава, можливо, десь у глибині душі щось відчувала на зразок вгамованої помсти. І більш-менш влаштувалась пристойно, подалі від "неньки" і врятовуючи дітей. Пров всяк випадок, і на майбутнє.

А от журналіст він був ніякий, і ота миршава гебешна шльондра , що ділила з ним постіль, а він, дурненький, цим пишався, судячи з фото, використала його життя, вдачу і смерть. А над шльондрою стояв "папа", і, схоже, не один. Котрий, в свою чергу, "папєарілся". А піпл прохавав. А виходить-то що? А виходить, що і жертва на роль "героя" аж ніяк не тягне, і вся історія смердить, як розчавлене собаче гівно.

І, головне, українцям з того всього ніякої користі, а тільки шкода.

Мирослава вже кілька років тут в США фактично працює на двох роботах чи 3х:

вона 'лупає ту скалу', при чому фактично надурняк, втрачаючи на це час який мала б віддати дітям. Виглядає дуже стомленою. Але зробила багато, для нас всіх.

Влаштувалася вона скажімо так дуже скромно. Думаю в Київі жила краще.
Англійськпою володіє слабкувато, живе в провінції, якою є той вашінгтон. На емігації, що є важко, сумно, боляче і завжди робить людину нещасною, ну хіба в нюйорку ще зустрічаються щасливі українці(ваш покорний :))

те що притула є гебешна шльондра відчутньо на кожній вонючій сторінці УП.(((

Не певен що то в М. помста- Гія тато її дітей. Це міняє все.

Щодо його журналізму-
я не був свідком, бо тоді його не читав, але мої знайомі з ним зустрічалися тут, в США.

Казали так: цей пан довго не проживе, він занадто сміливі речі каже. так чи інакше, а Гонгфадзе наш спільний ідеологічний 'тато'-
він створив основний напрямок укрнету-

боротьба з совком.

На мою думку якщо Гія і був не найкращім журналістом, то це не його провина , а РІВЕНЬ українського загального життя та мізків. Вин був з них найкращім.

Бачте, як де жити і ким працювати...
Я мав на увазі "влаштувалась" не матеріальний статок.
Років 6 тому Мені один приятель, повернувшись з роботи в Данії, мовив: "Але ж ти не згодишся там туалети прибирати?". Зараз Я вже думаю, що згоджусь.

Вона живе у вільному суспільстві, та й працює, все-таки, більш-менш за фахом. І головне -- діти. Не висить над головою дамокловим мечем загроза. Так що, нехай вдосконалює мову. Маючи мовне середовище -- ганьба за місяць не поставити собі артикуляцію і вимовляння.:)

Класно Ви зі столицею обійшлися! Вражений! :)
Втім, радий, що стоїте на твердому грунті здорового глузду і здорового гумору! Ом! :)

Щодо електроних ЗМІ мене ще от що дивує вже декілька років: невже важко було діяспорі, котра якось щось там намагалась втручуватись в справи, щось там робити якось, типу допомагати (остання допомога -- десант "проффесора" Зварича! ггг:)), та невже ж не можна було зробити потужний україномовний портал, на зразок того ж УП, котрий теж фінансувався звідкись з незрозумілих джерел , а відомим став лише після майстерного використування трагичного зникнення свого співпрацівника, і за сумісництвом -- коханця, голоною редакторкою? Можна! І коштвало б це ,скажімо відверто, копійки, порівняно з.
Ех-ех-хе...:(
Так що, проти створення героя з образу Гонгадзе є вже декілька аргументів:

1) Всі ті, хто приймали активну участь в "розкрутці" (Ви ж не будете заперечувати, що це була саме "розкрутка"?) факту його загибелі заплямовані співпрацею з KGB, або є предстаниками правлячого україножерного комуністичного класу.

2) Рівень журналіста Гонгадзе не підляга оцінці, бо відсутній матеріал, за яким це можна було зробити. В той час, як серед вбитих за свою професійну діяльність українських журналістів достатньо справжніх професіоналів, котрі дійсно вели журналістські розслідування. Той же Александров, наприклад.

3) Повна і абсолютна аморальність всіх задіяних осіб так званої "справи Гонгадзе". Це косвений, але теж аргумент.

4) Щодо рівня украънської журналістики -- Я не розумію, чому мушу знати героя Гонгадзе, і вже з усиллям згадувати, хто такий Сергій Набока. Тому, що гебешна шльондра притула, разом з комунонациками заробляють на його смерті? Ну, а то чого він в тій кумпанії опинився?

В штатах єдине 'місто' як це ми звикли шоб було МІСТО-
це нюйорк.

Вашінгтон - це купа музеїв та держслужб в центрі, який на ніч вимирає.

Є ще кілька анклавів з ресторанами та барами, де люди і увечорі лазять пішки, але воно виглядає не дуже цікаво.

Бостон, Лосанжеліс, Чікаго- десь так само.

СанФранціско - прекрасне місто, схоже на Ялту та Київ, але не велике і теж для імігрантів сумнувате, бо мало спілкування - важко знайти собі друзів за потребами.
Нюйорк- має все, включно з людьми, будь яких інтересів. Тому імігрантам тут веселіше. Власне в сша так сталося шо столиця рознесена на 2- вашінгтон і Нюйорк.

Вашінгтон- це офіціоз, а столиця як така- Нюйорк.

Мирославін англійський не є безнадійним:) Нормально розмовляє, але видно, що вона сюди не хотіла, не готувалася і може мови раніше не вчила. Її шкода.
Я б не хотів бути на її місці.

є діаспорський портал:
http://brama.com/

перший і все ще найпотужніший портал укрнету. Нічого цікавого, нажаль.
Діаспора все ж має інші інтереси в умовах продовження окупації України.
Не всі це усвідомлюють, але діють відповідно до того що укр. держава не існує. Тому і концентруються на особистих справах.

Зварич- то його особистий вибір. Він тут був ніхто, а може і гірше:
В мене 12 років тому була знайома дуже красива дівка, українка з Москви:)
Вона росказувала про Рому, який був одним з провідних ділерів героїну тут. багато деталів співпадає про зварича, але я цю Катріну десь загубив і не можу знайти кінців:( вона двічи вийшла заміж, їздила в різні країни, таке інше...

Про УП- так, саме так. Втім Гонгадзе був гострим журналістом. Сам не читав але чув від багатьох. Розкрутка УП на мій погляд сталася завдяки тому що УП була фактично першою інтернет газетою в Укнеті. просто перші і все. Фінансування багато там не було потрібно. Сьогодні от спільнота націоналізм дає більше інформації і ніким не фінансується:)

Людей цих, з УП я нікого не знаю, приспак від діяльності Притули- конкретно україножерський, а Мельниченко каже шо Литвин їй дав 700 тисяч$$ за паскудження його, майора. Я в це вірю. Наче Гонгасдзе розслідував торгівлю зброєю плюс мав гострий стиль і кучма цього не терпів, а кучмі море по коліно завжди було.

Аморальність не притаманна Мельниченко і Мирославі. Микола абсолютно такий як себе видає. Простий чесний офіцер, який навчався вже ПІСЛЯ совка і тому й отримав якось 'ідеї' честі офіцера. Плюс він просто охуїв коли почув те що кучма там пиздів в кабінеті.

Сергій Набока був моїм особистим другом. Познайомилися у 1988р.

Ось маю книжечку його поезій. :(

Бачите, йому пощастило чи навпаки- він не мав 'опосередованих' притукліною пиздою зв'язків з 'президентом' та литвиним. Тому він залишився в тіні. Може так краще?  • 1