?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
Угорці НЕ ЗМІРЯТЬСЯ НІКОЛИ з пануванням совкової номенклатури дюрченів.
xyu
Коли у 56му ШКОЛЯРИ та СТУДЕНТИ підняли повстання проти СОВКОВОЇ влади в Угорщині-
це закінчилося масовими вбивствами угорців(до 3х тисяч за пару днів),
висилками угорських дітей та жінок у вагонах для скота до ссср, таємним закритим судом і розстрілом Імре Надя(революційного президента Угорщини) та йому близьких політиків.

Доречі совкові танки йшли через Україну. І це наша спільна провина, що ми їх ПУСТИЛИ.
Де були УПА? Де наше підпілля? Як це могло статися?

Але у 2004 році українці вже навчилися блокувати дороги проти військової техніки.
------------------------------------------------------------------


Сутички під час 50 річниці повстання в Угорщині

Нік Торп
кореспондент Бі-Бі-Сі

Демонстрації в Будапешті

Поліція застосувала слізний газ та воду з насосів для розгону демонстрантів у день, коли Угорщина відзначає 50-ту річницю антирадянського повстання 1956-го року.

Повідомляють, що близько тисячі осіб взяли участь у сутичках. Перед прибуттям високих гостей поліція вивела з центрального майдану Кошут тер кількасот демонстрантів, які вимагають усунення угорського прем'єра Ференца Дюрчаня.

Промова угорського президента з Будапештської національної опери транслювалась наживо. У святкових заходах беруть участь понад дванадцять голів держав, включно з президентом України Віктором Ющенком.

На гала-концерт з'явилася низка високих гостей: королі Норвегії та Іспанії, лідери НАТО та ЄС, чимало прем'єр-міністрів та президентів.

Зараз модно говорити, що було багато 56-их років, сказав президент, але насправді був лише один. П'ятдесята річниця виявила глибший, ніж будь-коли, розкіл країни, зокрема щодо постаті прем'єра-соціаліста Ференца Дюрчаня.

Деякі ветерани подій 1956-го року під час отримання державних нагород у неділю відмовилися потиснути йому руку. П'ять тижнів тому був оприлюднений секретний запис, де пан Дюрчань вочевидь визнавав, що сам він і його уряд брехали людям, аби виграти перевибори у квітні цього року.

Поминальні церемонії включали підняття прапора перед будинком парламенту та відвідини кладовища, де поховано страчених за участь у повстанні.