?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
(no subject)
xyu
25-10-2006 10:04, Мінор
Ви навіть на уявляєте наскільки Ви праві

Філіп Моріс витрачає на рекламу десятки мільйонів доларів - але ще більше і ФМ і Брітиш Табако тратять на хабарі народним депутатам України щоб виторгувати кращі умови для свого бізнесу.

Цушко, як керівник підкомітету з питань митної політики у минулому складі парламенту, знає все достеменно

Йому відомо скільки коштувало скасування адвалорної ставки мита на цигарки та тютюн. Він знає по прізвищах всіх лоббістів, які заносять гроші до Ради.

http://www2.maidan.org.ua/n/free/1161759874

і далі:

Михайло Свистович :

Це точно. Я того дня був у нього в кабінеті у ВР, так він так і сказав. А ще сказав, що тютюнові магнати занесли до ВР чималу суму грошей.


  • 1
тільки-от доказів не має. як це все пошло, як одноманітно…

докази до чого?

Вам відомі факти про існування в уркаїні 'слідства' чи 'судів'?

Що з доказами буде знаєте:

той, хто був і заявив про себе як свідка ризикує життям, якщо йдеться про достатньо велику суму грошей.

Докази, передані 'слідству' зазвичай знищуються.

і так далі.

Одноманітна ваша тупа реакція і видрочені з хуя мрії про неіснуючу і незавойовану справедливість

Re: Reply to your comment...

дуже зручна позиція. "я не пиздло, просто всі бояться сказати правду". а самостійно провести справу по юр. механізму слабо? отож.

і взагалі, Кнеді застрелив Ющенко. Тільки всі бояться. ну і "власті скривают".

Ви мабуть краще за мене знаєте що правосуддя в уркаїні відсутнє, а в ситуації лобіюваня великих інтересів `big tobaco` додається ще й величезний
досвід лобіювання, включно з підкупом, який вони здійснюють десятиліттями в усьому світі. В США їх добряче потрясли судами і примусили виплачувати міліарди компенсації за зруйноване здоров'я курильщиків, то вони тепер травлять українців та інших жителів 3го світу.

Уявіть себе на місті Томенка, який є депутат і якому може теж пропонували лобістські гроші.

Шо він може зробити?

Як недоторканого депутата 'притягнути' якщо кучму за очевидну змову і вбивство не просто не судять, а навіть не існує свідоцтва про смерть Гонгадзе, бо куплені ВСІ.

Будьте реалістом, і нащо тут шутовські кенеді-ющенко?

Ви ж там живете, вам за це все платити вашою і вашіх дітей кровю, здоров'ям, життям в решті решт.


Re: Reply to your comment...

Якщо-б в Україні було відсутнє правосуддя, то революція і не перемогла-б. Згадайте, все скінчилось в суді. Лобізм - нормальне явище, а перед тим як казати про підкуп - слід його довести. Винуватити Кучму від фонаря теж рекомендую, ніякої очевидності в справі Гонгадзе нема.

Паління - персональний вибір кожного, і кожен знає що воно шкідливе. Залиште цю лусерську звичку вирішувати за інших, що їм потрібно, якщо вже вирішили робити вигляд що ви ліберал. Я консерватор, від мене це звучало-б логічно, але від вас, людини від кожного поста якої смердить "гнилим яблуком" та демпатрією США... непослідовно.

Re: Reply to your comment...

>ніякої очевидності в справі Гонгадзе нема.

більш ніж є. І полягає вона в очевидності тотальної корумпованості українського істеблішменту. В будь якій нормальній західній юрисдикції
кучма б вже давно був засмажений на електричному стільці, разом з кількома покидьками з його друзів.

Поки що не очевидно лише чи були ющенко і юля свідками чи їм можна інкримінувати злочинне мовчання про відомі їм плани знищення Гонгадзе а також і залишків свободи слова за планами литвина-зінченко у 2000р.

Сам факт вашої особистої 'невизначеності' є підозрілим, чи свідченням тотальної зазомбованості українського загалу.

Лобізм який полягає в передачі купюр є злочином.

ваш погляд на паління є печерним атавізмом.

про демократичну партію- то це просто анекдот.

Ви не консерватор в американському розумінні, а скоріше просто не в курсі, що зрозуміло, бо щоденні реальності України не містять процесів, які в США завершені були ще років 100 тому.

Але ще не вечір, можна наприклад вивчити англійську і піти повчитися в американському коледжі.

Мій друг зараз пішов на 1й курс одного з пересічних, непрестижних.

Цікаво що за 2 тиждні(!!!) він вивчив більше про політичні системи та принципи їй побудови чим я за все своє життя почув від будь якого мешканця екс-ссср. Для мене це було сюрпрізом. взагалі рівень освіти тут колосальний.
Спробуйте, за вас заплатять, навіть квиток на літак куплять:)Re: Reply to your comment...

> більш ніж є. І полягає вона в очевидності тотальної корумпованості > українського істеблішменту. В будь якій нормальній західній юрисдикції
> кучма б вже давно був засмажений на електричному стільці, разом з > кількома покидьками з його друзів.

Ну і які докази є? Кучма що рекомендує відвести Гонгадзе в Чечню і сняти штані?

> Поки що не очевидно лише чи були ющенко і юля свідками чи їм можна > інкримінувати злочинне мовчання про відомі їм плани знищення Гонгадзе > а також і залишків свободи слова за планами литвина-зінченко у 2000р.
Що таке злочинне мовчання? Просвітіть мене з приводу цього юридичного ноу-хау.

> Сам факт вашої особистої 'невизначеності' є підозрілим, чи свідченням > тотальної зазомбованості українського загалу.
Невизначеності відносно чого? Що тут визначати? Напівбожевільний майор невідомо чого, передає монтовані/пермонтовані плівки, на яких нічого толком не відбувається, далі ці плівки оприлюднює політичний персонаж відомий своїми зв'язками з Росією та схильністю до зради. Що тут визначати? Соціалісти ще на початку 20 ст. були зрадниками, а тут наїзд пішов на Кучму взірця 1999, такого прозахідного, що аж гидко до того ж глюкнутого на ідеї вписати своє ім'я в історію. Абсолютно такіж ігри відбулись з журналюгами і Білорусі, коли треба було ізолювати Батьку. "Кучмагейт" це можливо єдиний в модерній історії України приклад появи на сцені такого міфічного персонажа як рука_крємля™. Що ще тут визначати? Що маленьких дитяток з діаспори злосно отодрав в зад Сан-Санич? Чи що перебування на північноамериканському континенті негативно впливає рівень інтелекту?
> Лобізм який полягає в передачі купюр є злочином.
Докази, панято, докази. Поки це відвертий наклеп, не більше, і не менше.

> ваш погляд на паління є печерним атавізмом.
З яких пір особистий вибір став печерним атавізмом? Щось ви дуже активно ярлички розвішуєте. Там зазомбованість загалу, тут купюри, а поряд і "атавізм". "Ви всє дуракі і нє лєчітєсь, одна я тут умная, в бєлом пальто стою красівая".

> про демократичну партію- то це просто анекдот.
А-а-а-а! (убєгаєт) невже неоконсерватор? Схоже, схоже. Характерне демацьке мислення, разом з вимогами "запрєтіть, запрєтіть, запрєтіть!!!". Можна вас "в поліклініку, для опитав"? В перший раз бачу цього легендарного звіра.


> Цікаво що за 2 тиждні(!!!) він вивчив більше про політичні системи та > принципи їй побудови чим я за все своє життя почув від будь якого > мешканця екс-ссср. Для мене це було сюрпрізом. взагалі рівень освіти > тут колосальний.
> Спробуйте, за вас заплатять, навіть квиток на літак куплять:)

А я дурень Конституцію США вчив, аналітику північноамериканську читав, партійну систему роздивлявся, а ось що слід було зробити: піти в якесь забите ПТУ і оченята мої відкриються! Ви б мене ще у штат Юта повчитись послали.

про кучму і Гонгадзе на такому рівні як це:
>Кучма що рекомендує відвести Гонгадзе в Чечню і сняти штані?<

я не діскутуватиму. З огляду на те, що мав можливість особисто спілкуватися з свідками по справі та найкращіму юристами-
вважаю це непотребством.

Нащо ви юродствуєте? Сходіть краще на діскатєку чи в півбар.

А ви дійсно не виблискуєте розумом і ніякого адекватного уявлення про світ не маєте.


яка убогість.

> про кучму і Гонгадзе на такому рівні як це:
> >Кучма що рекомендує відвести Гонгадзе в Чечню і сняти штані?<
>
> я не діскутуватиму.
А іншому і не зможете. Вся справа Гонгадзе з правової точки зору нонсенс. Тому, що зробити Мельниченко з Морозом, спеціальний розділ Кримінального Кодесу присвячений. По-пам'яті 19. Державна зрада і точка. За одне розголошення відомостей про військові поставки, СанСанича слід запросити в гості "до діда Лук'яна". Так що слів зарахую.

> З огляду на те, що мав можливість особисто спілкуватися з свідками по > справі та найкращіму юристами-
> вважаю це непотребством.

Оу! Argumentum ad verecundiam так і ще до анонімного. Поздоровляю: ви вирвались в лідери в моєму персональному рейтингу бездарних полемістів.
> Нащо ви юродствуєте? Сходіть краще на діскатєку чи в півбар.
А по-суті то нічого... хє-хє. Хто з нас юродствує?

> А ви дійсно не виблискуєте розумом і ніякого адекватного уявлення про > світ не маєте.
Аргументованість вражає. Яка дивовижна адекватність, яка глибина думки! Ось він - свєточ північноамериканської системи освіти, філігранні формулювання, відмінно підібрані докази, глибока обробка тема і звичайно сповнені солодкої амброзії інтелекту висновки! (аплодує).

аплодуйте далі. ви мені не цікаві

Re: Reply to your comment...

Капітуляція прийнята.

Re: Reply to your comment...

залупу ти свою в мікроскоп роздивлявся, а не американську партійну систему. американська освіта набагато сильніша за нашу, Кабуд цілком правий. з огляду на твої орфографічні і пунктуаційні помилки, якщо українська освітня система навіть не спромоглася навчити тебе грамотно писати рідною мовою, то така освіта, як сказав би трактирник Палівець, гівна варта.

ги, порадували:))))

Ніл Смілодоній- відомий український блогер, який без надії сподівається що кугути на банковій та Взраді введуть закон про Мову як уу хвранції, з префиренцією для Мови Солов'я.

Про Захід вони всі так думають бо не були тут, а пропаганда кремлівська діє, бо заплачено ж всяким КАЗБЄКАМ шоб побєкалі:

http://community.livejournal.com/ukr_nationalism/494041.html

  • 1