?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
Діскусія про руССкай марш вилилася в обговорення падіння совка
xyu
http://dr-dick.livejournal.com/148790.html

<чому Куба 'втрималася'>:

ну це елементарно: відсутність необхідності витрачати великі кошти на утримку ядерки, відсутність великої малозаселеної теріторії, де десь- в сибіру є джерела нафти і газу, про що треба дбати. Вторинність режиму на Кубі по відношенню до совка.
В принципі погоджущся, що РОЗМІР грав свою ролю.

А що таке американська пропаганда? Де це дають? от після такої фразу зазвичай розумієш що людина нічого не знає про зовнішній світ:
в сша закон забороняє державі мати свої газети чи телестанції:) Але є вебсайти, наповнені пропагандою. Лише їх ніхто не читає.

Шановний, тут пропаганди сотні варіянтів на будь який смак. наприклад більшість телепередач завжди симпатизують партії демократів і сруть на республіканців, навіть останні 12 років, коли республіканці при владі:)
навіть більше ніж ДО.

так шо пропаганда американська- це курам на сміх.

>Падає те, що згнило
'Згнило' - не є матеріальною категорією, яку можна прослідкувати і аналізувати.

А що є дінамічний та живий режим? Я думаю той, який має шо сплачувати по рахункам. В теорії банкротство совєцьких фінансів могло б і не спричинити падіння режиму. Він доречі на мій погляд не впав, а був перебудований як в часи НЕПу. Топто залишився, в зміненій формі- з елементами великого, монопольного кримінального держкапіталізму та певним дозволом на дрібну підприємницьку діяльність. А замість тоталітарних методів контролю- партія ввела 'рекет'.

Я б ще додав соціальне напруження, якого боялися в політбюро, бо досвід Будапешту і подібних явищ їм не подобався- вісити за ноги горбачов і кліка не хотіли аж ніяк.

В системній кризі ссср знаходиться з моменту свого народження. Але у 80і вона набула певної гостроти. З іншого боку молоде покоління апаратників хотіло жити 'як на заході'. це теж вплинуло. Тому і 'приватизували'.

втім з всіх наведених вами чинників- ціна на нафту є найпотужнішим. Вона їх примусила діяти в напрямку НЕПу.

В США доречі цей нафтовий фактор не 'пропагандується'. тут більше пояснюють це падіння тиском з боку Рейгана, дисидентським спротивом, не здатністтю совка втримати військовий парітет, як наслідок тої ж нафтової кризи.

Я чув від апаратників, що вони реально в кремлі боялися що США маючи військову перевагу атакують совок. Бо кремлюки як кримінальники- завжди бояться ментів(світового жандарму:)).


  • 1
то ж логічно, що так вилилось
бо рм нічого не вартий як подія власне

з.і. там зара настя в NY, приглянь за дитиною, шоб не швендяла де не треба, будь-ласка.

Настя виявилося моя родичка,
а ще вклалося так, що сьогодні нас таких родичів зустрілося аж 4ро.
Дивні, містичні співпадіння. Вона роскаже.

сподіваюся пані задоволена і не гніваються

нє ми не гніваємось ми дякуємо
просто в Чайнатаун доведеться завтра пепред літаком змотатись...

о, канєшна!

Ми ВЖЕ забеспечили найкращу з можливих програму- показали за добу все що можливо було показати з магічного Нюйорку.
Також нагодували, накурили(легко) та познайомили з друзями

Якщо ви вже таке отримували, то не бийте автора ногами..

Вибачте за офф-топ, але можливо ви були би нам корисні...

fiction_book_ua - Проект "Українська книга" засновувався для створення електронної бази книжок українською на базі технології "Fiction Book". Приєднатися до проекту може кожен, кому не байдужа доля української мови і української книжки...

  • 1