Сергій Кабуд ( Кий ) (xyu) wrote,
Сергій Кабуд ( Кий )
xyu

Може хтось не знає чому сучасні українці такі, а це - ТЕЛЕБАЧЕННЯ. ТО НЕ ВКЛЮЧАЙ!

З дивного http://scrut.livejournal.com/19586.html?mode=reply :

---------------------------------------
Дивлюсь пєдєрачу, присвячену Голодомору, по харківському обласному держТБ.
Ну, очолює його ще та чурка неруська підорастична.

Пам'ятаю його пєдєрачі року 2000, воно, коли промовляло "националісти", так його харю прямо на камеру, бідне, перекошувало. А воно любило час від часу "пройтись" по "укрнацикам".

Коли, бац! У 2004 році раптом нев'єбений патріот України і, як наслідок, державна посада. Щось там місцеві "професійні патріоти" намагались протестувати, підарющєнкє щось писати, але, в силу їхньої природньої ментальної обдарованості (приклади обдарованості див. нижче), втерлись і пішли, як завжди, за відомою адресою.

Ну, нахуй підора, ще про нього згадувати.

Коротше, від влади "гаспажа пєчєрська", -- зразцова жлобка, і, скоріш за все, за враженнями від особистого спілкування, ймовірна гебка --
розповіда, що влада робить задля "інформування, збереження пам'яті, шанування і таке інше".

Виступа один покємон від українців. Років 60-65. Почав чудово, мабуть, Грабовського читав, щодо того, що спочатку треба було загнати у колгоспи, бо інакше влаштувати геноцид було б важко технічно. Ну, думаю, от молодць старий!

І тут цей старий покємон видає:

"А ще я хочу зауважити другу причину. Зверніть увагу на рік. 1933 -- це як раз 1900 років з часу розп'яття Ісуса Христа. Тому і було так приурочене. І от згадаєте мене, хто доживе, у 2003 теж буде щось страшне". Ну йобаний урод! По-перше, це повна хуйня історично, бо, навіть, ортодоксальна схизматична церква погоджується з тим, що дата 00 -- символічна, а реальна -- десь у межах 3роки до Р.Х - 6 років за Р.Х. По друге, це хуйня йобнутого божевільного дібіла.

За ним лізе другий, голова харківського КУНу. О-о-о...Харківські "професійні" націоналісти, це взагалі пиздець! Тобто, не просто пиздець, а -- повний. Маю багатий досвід спроб приєднатися до когось, від "Просвіти", до "Свободи", доки вреші, не зрозумів, чому порядні, психічно нормальні українці ці організації десятою дорогою обходять. А харківський КУН -- це "лєйся, пєсня, над прасторам!".

Коротше, цей зразу взяв бика за роги, і назвав істиних винуватців Голодомору
-- жидів.

Не знаю, чи встиг він назвати других -- підорасів, бо Я вимкнув ящик нахуй і пішов діда перевіряти, чи не час памперси міняти.
Ото так.ГИ-ГИ-ГИ...
--------------------------------

отут є й про діда, але там жостко :

http://scrut.livejournal.com/18735.html?mode=reply
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments