Сергій Кабуд ( Кий ) (xyu) wrote,
Сергій Кабуд ( Кий )
xyu

Від Хвізик ®, рецензія: Подивився кінофільма Борат. Дуже хороше і повчальне кіно.

в гротескному вигляді зображує людину, яка переживає культурний шок. Фактично кожен іммігрант у будь-якій країні на протязі певного часу переживає подібне. І навпаки. Людина, яка ніколи не виїжджала з рідних місць далі свого райцентру, з явищем культурного шоку навряд чи знайома.

Вам не спадало на думку спробувати ідентифікувати себе не з іншими, хто сидить з Вами у кінозалі, а з Боратом? Вам ніколи не доводилось вчинити щось таке, щоб воно було правильним і нормальним на Вашу думку, але викликало повне нерозуміння і відторгнення в амерів? Чи Ви вже забули?
Я, приміром, пам"ятаю, як я вперше зайшов тута у супермакет зі своїм кульком по совєцькій ще привичці. Взяти магазинного візка навіть на думку не спало - став складати покупки у власний кульок, а їхній охоронець вирішив, що то я намагаюся вкрасти. Обійшлося без неприємностей, на щастя
Або інший випадок, як я пригостив пивом молодого хлопця. Як виявилося, йому ще не було 21 року, і якби це засікли, чи хто стуконув, я би отримав два роки тюрми.
А то був раз на шосе у лісі зупинився, так ніби вдома. А той ліс виявився приватною власністю, і якийсь козел супроти мене з рушницею і криками про прайвет проперті вискочив
Або згадайте розповідь Сергія Кабуда, яка на Майдані була десь із рік тому. Він тоді в мусарку попав за те, що посидів на лавочці у скверику коло собора Івана Святителя у Гарлемі. Виявилося, що його сидіння кваліфікували як треспасінг, бо година була пізня.
А ще у нас є звички хапати співрозмовника за гудзика, чи плескати його по плечу без потреби - теж шокують амерів
Навіть руки одне одному амери тиснуть разів у 50 рідше, ніж ми!
Ми всі тута добряче на того Бората схожі, тільки не кожен це ладен визнати.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments