?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Flag Next Entry
Від Хвізик ®, рецензія: Подивився кінофільма Борат. Дуже хороше і повчальне кіно.
xyu
в гротескному вигляді зображує людину, яка переживає культурний шок. Фактично кожен іммігрант у будь-якій країні на протязі певного часу переживає подібне. І навпаки. Людина, яка ніколи не виїжджала з рідних місць далі свого райцентру, з явищем культурного шоку навряд чи знайома.

Вам не спадало на думку спробувати ідентифікувати себе не з іншими, хто сидить з Вами у кінозалі, а з Боратом? Вам ніколи не доводилось вчинити щось таке, щоб воно було правильним і нормальним на Вашу думку, але викликало повне нерозуміння і відторгнення в амерів? Чи Ви вже забули?
Я, приміром, пам"ятаю, як я вперше зайшов тута у супермакет зі своїм кульком по совєцькій ще привичці. Взяти магазинного візка навіть на думку не спало - став складати покупки у власний кульок, а їхній охоронець вирішив, що то я намагаюся вкрасти. Обійшлося без неприємностей, на щастя
Або інший випадок, як я пригостив пивом молодого хлопця. Як виявилося, йому ще не було 21 року, і якби це засікли, чи хто стуконув, я би отримав два роки тюрми.
А то був раз на шосе у лісі зупинився, так ніби вдома. А той ліс виявився приватною власністю, і якийсь козел супроти мене з рушницею і криками про прайвет проперті вискочив
Або згадайте розповідь Сергія Кабуда, яка на Майдані була десь із рік тому. Він тоді в мусарку попав за те, що посидів на лавочці у скверику коло собора Івана Святителя у Гарлемі. Виявилося, що його сидіння кваліфікували як треспасінг, бо година була пізня.
А ще у нас є звички хапати співрозмовника за гудзика, чи плескати його по плечу без потреби - теж шокують амерів
Навіть руки одне одному амери тиснуть разів у 50 рідше, ніж ми!
Ми всі тута добряче на того Бората схожі, тільки не кожен це ладен визнати.


  • 1
ви тормозітє, дорогая.

Я должен бил ТАМ бить сам, но передумал, однако МОЯ людина була.

На майбутнє- реагуйте МИТТЄВО. Бо поки ви чухаєтеся- настане кінець світу:).

Це не кугутярня тут а США, все ефективно відбувається ОДРАЗУ. Ніхто ні на кого не чекає, а шукати український ДІм- це лоховство. Його як такого як Ви намріяли НЕМАЄ.


в самом деле настанет конец света :)

Ну вы же не думаете надеюсь что я "чухаюсь" только вот тут, в жж, с вами? :)
Мы разумеется нашли людей, которые нам передали инфу. Все в порядке. Простите за беспокойство. Я полагаю, почему бы не использовать все варианты, которые подвернулись под руку?
Ведь это не последний визит первых лиц Украины в США. Но если я вас чем-то побеспокоила прошу меня извинить.

дивно що так вийшло...

я вам відповідав практично В ТУ Ж ХВИЛИНУ коли ви запитували, що видно з таймстемпу коментарів кінець світу це жарт, якщо не зрозуміло. А цікаво, що САМЕ ви дізналися і яким чином? щоб порівняти з тим що НАСПРАВДІ відбулося. Ви для газети чи з якою ІНШОЮ метою цікавилися?

Re: дивно що так вийшло...

простите но мне не нравится ваш тон.
<що САМЕ ви дізналися і яким чином? щоб порівняти з тим що НАСПРАВДІ відбулося.>
почему вы заранее предполагаете что мы располагаем неверной информацией?

бо я вас не знаю, ви пишете російською

стверджуючи що знаходитесь в Київі,

пишете якусь маячню про Український Дім, де власне лише ресторан і знаходиться:)

і головне- скоріше за все Ви нічим серьозно не цікавилися, бо ВІДМОВИЛИСЯ від можливості мати детальну інформацію прямо з події.

Топто ви продемонстрували невигластво і відсутність хоч мінімальнмої здатності щось робити, доводити до кінця навіть за умов готовності вам допомогати з боку тих, хто має необхідну інформацію.

Плюс ви ще й приховуєте хто ви є і що робите.

  • 1