?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
поцоваті
xyu
Каїр. (Reuters) - Неонацисти напали на єгипетського дипломата у столиці України Києві,

з приводу чого український уряд приніс вибачення, повідомило у суботу єгипетське агентство MENA.

Група з 12-х нападників напала на дипломата,
консула Халеда Надера, у центрі міста.

Цей випадок є одним з серії нападів груп расистів на іноземців, повідомляє агентство.


Агентство не повідомило коли стався напад і чи потерпів дипломат. Речник Міністерства Закордонних Справ Єгипту не був у змозі повідомити деталі інциденту.
Одразу після отримання інформації про подію міністр закордонних справ Єгипту Ахмед Абул Гейт звернувся до посольства Єгипту у Києві з вимогою принести офіційний протест. У повідомленні агентства також сказане що Міністерство Закордонних Справ України принесло вибачення з приводу нападу на дипломата і повідомило що вживаються заходи для ідентифікації нападників.

15 березня


  • 1
завтра тендер на проведение чемпионата Европы по футболу в 2012 году

Боже врятуй Україну від цього скугутіння

цікаво що в США немає такого явища як бійки фанатів і взагалі вуличних бійок не спостерігається як явища в принципі

Бійка за участю 23-річного сина посла Алжирської Демократичної Республіки в Україні відбулася у суботу увечері в Києві на Ярославовому Валу, у кількох кварталах від будівлі посольства, повыдомили в ЦОС МВД в Києві.

Затримані учасники бійки, серед яких двоє 20-річних американців і троє киян приблизно такого ж віку, стверджують, що приводом для зіткнення стали SMSки, які алжирець нібито писав дружині одного з українців. Судячи з того, що до місця, де сталася сутичка, не викликали «швидку», серйозних пошкоджень ніхто не отримав. Після того, як бешкетники дали свідчення в РОВД, їх відпустили додому. Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи по статті «Хуліганство».

Пізніше з`явилася інформація про те, що у Києві був побитий єгипетський консул Халед Надер. Проте у правоохоронцыв інформації про це НП поки немає. На їхню думку, це всього лише чутки — «зіпсований телефон», який перетворив сина посла на консула.

http://reactor.org.ua/2007/04/16/si_nposla_alzhiru_zazkha_na_ukranskikh_zhnok.html

Їм треба було просто оббріхати скінів.

нажаль будь які насильницькі акції з расистським душком лише заплямують їх учасників(((((((

  • 1