?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
(no subject)
xyu
Я називаю авторів таких рішень тендерною мафією, бо мафія – це коли злочинці, казнокради стали владою,- каже Вадим Гладчук,- Дивіться: Антона Яценка включили до виборчого списку БЮТ під № 79, замовлення посадити мене до в’язниці виконує “соціаліст” Василь Цушко, почесний президент Тендерної палати - “комуніст” Олександр Ткаченко, донедавна на цій посаді була голова фракції Партії Регіонів Раїса Богатирьова. Тендерна мафія безжальна щодо тих, хто заважає їй розкрадати бюджетні гроші. І у неї потужна підтримка серед всіх політичних сил.

Ситуацію прокоментували правозахисники.

- Ми можемо триматися різних поглядів про те, чи все добре в царині держзакупівель – особисто я гадаю, там не все добре. Але арешт публічної людини у кримінальній справі, нібито поруешній ще в 2005 році за два місяці до дати скоєння злочину – це немислима справа,- стверджує Едуард Багіров, голова «Міжнародної ліги захисту прав громадян України».

- Відомих громадських діячів, таких, як Вадим Гладчук, можна затримувати тільки в крайньому випадку, за наявності «залізних» підстав. Тут навіть формальних підстав для затримання не було, а в МВС тільки зітхають і показують пальцем вгору. Очевидно, зараз, коли складаються партійні списки, Гладчук комусь дуже заважав в них потрапити, піднімаючи незручну тему корупції. Таких серйозних порушень прав людини відносно громадських активістів не було вже давно,- заявив виконавчий директор Української Гельсинської Спілки Володимир Яворський.