?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
КОНСУЛЬСТВА УКРАЇНИ - осередки АНТИУКРАЇНСТВА і ХАБАРНИЦТВА
xyu
11-04-2008 22:00, Forscher
http://www2.maidan.org.ua/n/free/1207940445
Потрібна допомога правників: проблеми з консульством Цей пост напевно найбільше пасує на підфорум Право, але оскільки він ледь живий, то дублюю сюди. Прохання до модераторів поставитись з розумінням.
=================================

Якщо дуже стисло, то суть така: Я зараз тимчасово перебуваю за кордоном (в Німеччині). Мені треба поміняти паспорт, бо вже більше нема вільних сторінок. Працівники консульств в Боні та Франкфурті-на-Майні систематично надають неправдиву інформацію при зверненнях до них, що зокрема привело до того, що я зазнав досить значних фінансових витрат, витрат часу і головне поки що так і не зміг отримати паспорта.

Детальніше. В листопаді минулого року я подав документи для зміни паспорта в Генеральне консульство України у м.Франкфурт-на-Майні (це окрема історія, яку я опишу нижче), а з 1го березня місто, в якому я мешкаю, перенесли до компетенції консульства України в м.Бонн. У зв”язку з цим в мене виникло питання: де ж отримувати новий паспорт? З одного боку, документи я здавав у Франкфурті, з іншого боку з 1го березня вже наче всі паспортні питання стосуються боннського відділення.

Тиждень (практично день в день!) дзвінків в обидва консульства нічого не дав – ніхто просто не бере слухавку. Тоді я відправив факс (в мене є підтвердження про відсилання) в обидва консульства з проханням надати мені інформацію, де я можу забрати свій паспорт. Через день мені подзвонили з боннського консульства (так і відрекомендувались) і повідомили, що всі консульські питання вирішуються тепер в них. На пряме питання “Тобто мій новий паспорт у вас?” відповідь була одним словом “Так”. А ще через день мені прийшов лист з франкфуртського консульства, де не було прямої відповіді на мої питання, а було вкладено оголошення, що моє місто належить до компетенції боннського консульства (що я сприйняв як підтвердження попередньої інформації).

Отже їду я значить в Бонн, а там на місці виявляється, що мого паспорта в консульстві нема, а він собі спокійнісінько лежить у Фракфурті. Мене це дістало (бо це вже другий такий наглий кидок з боку консульств, див.нижче) і я написав заяву, в якій детально описав вищенаведені обставини і заставив зареєструвати мою заяву і видати мені копію (хоч і зі сварками, але зареєструвати мою заяву я їх примусив). З цим і покинув консульство.

Тепер про перший випадок. В мене закінчились сторінки в паспорті і я почав шукати інформацію про те, як виробити новий. В інтернеті її небагацько і вона суперечлива тому вирішив перепитати в консульство. Після тижня надзвонювань мені таки вдалось виловити одного з працівників на його мобільний. Я хотів лише уточнити, чи можна подати документи поштою (для знавців: я стояв на консульському обліку). На що цей працівник (консул, що займається власне роботою з громадянами) мені порадив приїхати особисто і “він владнає все за один день” (я до того вже з ним перетинався і він мені казав “якщо що, то звертайся”; не думаю, що в цьому випадку йшлось про хабар). Каюсь, повівся на цей трюк, бо мені дорога до Франкфурта коштує майже 100Євро (це з тим, що в мене є 50% знижки на залізницю!) і пропозиція була більш ніж заманлива (враховуючи, що я припускав, що їхати треба буде мінімум двічі). Коли приїхав у франкфуртське консульство, то виявилось, що консула нема на місці, по телефону він мені заявив дослівно “рєшайте свої проблеми самі”, а потім ще й виявилось, що їхати особисто було зовсім не обов”язково, бо подавати документи можна і поштою.
Одним словом: вони мене дістали. А я дістану їх. Маю пару ідей, але може в когось будуть конструктивні ідеї, особливо у правників, як це зробити найефективніше. Або до кого можна звернутись за консультацією. Тобто будь-яка допомога вітається :)


  • 1
"КОНСУЛЬСТВА УКРАЇНИ - осередки АНТИУКРАЇНСТВА і ХАБАРНИЦТВА"

Судячи з опису ситуації, КОНСУЛЬСТВА УКРАЇНИ якраз являються осередками сучасного українства :-) Особисто я мав справу з вищезгаданим консусльтвом минулого року, особливих нарікань не було.

це ситуація 2 річної давності

а що про консула відомо?
наприклад нам відомо що саме консули виконують низку таємних доручень

це заклав в систему Андропов коли наказв щоб ПРОСТО діпломатів не залишилося
і шоб всі були шпіонами

от зараз не відомо який відсоток в МІД України є кремлядскою гебньою

от нещодавно 'помер' Кушнір, якому не було 50.

Він 'преославився' фалєшуваннями виборів в Празі у 2004.

Думаю убрали кремляді як свідка

Re: це ситуація 2 річної давності

"а що про консула відомо?"

Та нічого особливо не відомо, не цікавився.

"наприклад нам відомо що саме консули виконують низку таємних доручень"

Це ви про власну особу говорите у множині чи як? :-)

"от зараз"

Це ви взагалі до чого?

насправді було 2 ситуації

1- в Німеччині
2 - в США

>Це ви про власну особу говорите у множині чи як? :-) --->
і що це пан взяв за моду собі?
виникає питання що ви хочете і хто ви і якого хріна тут пишете?

шо ви теж на дипломатичній стукослужбі? це небеспечно для здоровья.


минулого року двоє 'консулів' були вбиті:

в одесі 'повісився' один такий підар жартівливий- консул РФ який доставляв бабло пиздоті навколо корчинского і мера міста та відповідно їх театралізованих опонентів від гамноіда маркова

гебня здихалася від свідка, інсценувавши самогубство


а інший 'іздох' 'від свинячого грипу' в Киіві- Кушнір такий стукливий і теж частина їх мережі: був консулом в Празі, теж свідок, був відповідальний за фальшування бюлетнів на виборах2004

а ви чим займаєтеся і чим потішете нас?
Re: насправді було 2 ситуації

"і що це пан взяв за моду собі? "

Про яку моду ви говорите?

"що ви хочете"

Допомогти, надавши людині додаткову інформацію. Дізнатися щось нове.

"хто ви"

Громадянин України який свого часу мав справу з вищезгаданим консулом.

"якого хріна тут пишете?"

Бо це публічне місце де торкнулися питання з яким я стикався.

"шо ви теж на дипломатичній стукослужбі?"

ні.

"а ви чим займаєтеся і чим потішете нас?"

Це мої особисті справи, тішити вас нічим не збирався :-)

  • 1