?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
The cost to convert a non FFV vehicle to FFV is about $350, and can be done in under an hour!
xyu
July 2, 2008

Zubrin's plan is indeed as simple and achievable as it sounds. I have recently proposed a similar solution to Congress, and they are still pondering it.

The cost to convert a non FFV vehicle to FFV is about $350, and can apparently be done in under an hour. My proposal is to use a combination of a switch to methanol, expanded use of human powered vehicles around cities, and increased gas mileage.

The only thing I disagree with is Zubrin's statement "We can readily convert our available fuels into an alcohol supply bountiful enough to displace a large portion of the oil we import."

My disagreement is with the "large portion of oil we import." In fact, we can eliminate all imported oil using this conversion to alcohol based fuels by utilizing under 6% of our land and converting coal to methanol. And my proposed plan can be completed in under 24 months! (And cost less than what we are currently paying to subsidize ethanol and a weeks cost of the Iraq war).


Will Leggett
Sr Economist
Concord Minuteman Solutions Group


  • 1
Послушайте, дорогой Френд. Вы ваще-то украинец или как? Если украинец, так давайте реально займемся темой, чем гонять беса по болоту. Как правильно учил дедушка Ленин, разрывать цепь империлистического рабства нужно в самом слабом его звене. Сегодня Украина имеет а) огромную потребность в том же, в чем имеет США, то есть в дешевом топливе и б) имеет весьма скромные его промышляемые запасы. А еще в) не имеет сильных империалистических институтов, которые бы на корню уничтожали любые поползновения в нужном направлении. А еще г) кое-где остались советские инженеры, которые способны сделать внятное предложение по поводу спиртового двигателя и вообще.
Другими словами, давайте сделаем полный цикл - топливо - заправка - переделка двигателя - сервис. Это ж реальное бабло и вообще полезное дело.

робіть. шо робити тут:

http://community.livejournal.com/ukr_nationalism/829348.html

там нема шо навіть вигадувати: потрібно лише

1.арештувати всю псевдоукраінску політичну і індустріальну еліту і кількох особливо замараних у злочинах повісити на Хрещатику

2.оголосити мобілізацію і набрати добровольну армію міліони на три патріотів, розташувавши загони і дівіії на критичних з точки зору кремлівської майбутньої окупації позиціях.

Далі все буде доволі легко довести до розуму


Re: робіть. шо робити тут:

ага. все понял, вопросов больше не имею. Полная и ясная инструкция. Большое спасибо за информацию!

мене інколи дивує повне нерозуміння жителями України системи влади
та суті так званого 'українського капіталізму'

Ви взагалі пробували коли небудь хоч невеличкий бізнес собі завести ?


пробував. я і сам бізнесмен, тіпа, ППшнік. А шо? "український капіталізм" базується, як на мене, на чіткому розподілі на криміналетаріїв та решту капіталістів. Перша група відрізняється тим, що легко йде на будь-який злочин з метою збільшення капіталізації та ліквідності активів. Друга група має певні внутішні бар"єри і тому знаходиться весь час в програші. Тому я вважаю, що модерновий український бінес повинен збирати свої 10% чистого прибутку з того, що скаладає в нову конфігурацію бізнеси, що вже існують. Іншими словами, використати принцип софтверних гігантів. Тіпа, в одному місці купили шмат коду, в іншому - іний шмат коду, додали свій логотип, златали його все разом, додали 100% до ціни и продають як "операційну систему". Очевидно, що в такому проекті краще працювати під готовим олігархом і зразу ділитися.

ну от. криміналітет це і є комунізм-гебізм-власність-міліони- міліарди

а решта- так, шоб на заході подумали шо комунізм помер))) потім як це не буде вже потрібно, як в РФ- заберуть і в середняків а декого оставлять до стінки і кокнуть

оскільки цей проект буде руйнувати величезні прибутки кремля і прокремлівської влади в Київі-
думаю знайти такого олігарха буде складно

втім цю сатттю олігархи теж читають- хай звертаються

я за консультації беру 10 тис $ наперед а далі по тисячі за годину

Як не дивно, але такий проект може піти в одному, окремо взятому колгоспі чи як вони там тепер називаються. Можна трактор перевести на метанол? І скільки це коштує? От в чому питання моменту.

можна, навіть є варіянти
втім потрібнео будувати хімічне виробництво і не саме тривіальне,-
у колгоспі нема вугілля і газу, отже це буде процес газіфікаціі біомаси: листя, древесини, гімна, сміття

Певні капіталовкладення. ЧИ є вони в колгоспників? Потрібні інженери-хіміки.
Потрібно розглянути ічнуючі вже на сьогоні індустріальні процеси газофікації і обрати найбільш підходящу технологію для конкретного цього місця.

Буде певна енергозатрата, але якщо добре подумати- її теж можна забеспечити з а рахунок скажімо сухої деревини. ВИгідно мати під боком велике деревооброблююче виробництво-
їх відходи- наші прибутки.

Але все починається з мотийованого і знаючого інженера-хіміка
Теж гроші потрібно мати на це

Далі ще буде потрібно узгодити з місцевим начальством і отримати всі дозволи, ліцензіі і патенти

потім будуть всякі суди , рейдерства, наїзди. Чи не будуть. На крайняк непогано буде озброїтися легальним шляхом

Та Ви мислите, як радянська людина. А я Вам кажу, як дорогому консультанту, що бізнес в Україні так не робиться, якщо ви не готові стріляти прямо з кишені свого бронєжилєта 24 години на добу. Нема інженерів-вугілля-газу? Хуй з ними, давайте поки що возити готовий метанол! Його шо, ніхто тут не робить? Якщо така схема буде невигідна, то власне виробництво теж не буде дуже рентабельним, от і вся аріфмєтіка.

в чому ж тут радянське?

я ж
пишу шо озброюватися треба))
про те хто робить метанол- вам краще видно з полтави, так, ніж
мені з Нюйорку))

схема ніколи не буде вигідна доки "отові стріляти прямо з кишені свого бронєжилєта 24 години на добу" )))

бо вигідніше з такою готовністю просто піти і стріляти а гроші у відстріляних забирати собі, в сенсі переносному конешно, ну ви пойняв

Як може бути вигідний бізнес ПРИ КОМУНІЗМІ якшо ви не номенклатура))

МОжливо на рівні дрібного виробництва краще брати на дурняк перероблену харчову олію, скажімо з комбінатів де щось смнажать на великому масштабі, додавати туди метанол і робити таким чином біо-дізель))

але це обережно робіть- бо метанол токсичен а процес потребує термообробки: шоб в очі не бризнуло бо осліпнете

Втім я не розумію- з початку ви срьозно шось запитуєте а потім чи то пива хуйнули чи шо і зїхали на оце гоніво))))

якась незрозуміла логіка, точніше повна її відсутність

може то не ви а ваша подружка дописувала? жінки десь так і розмірковують)))

Re: в чому ж тут радянське?

У вас там в Америке хорошо, а у нас тут - плохо. Большие вещи у нас могут делаться только ПОСЛЕ того, как они сделаны в Америке. Так уж заведено - Америка экспериментальный полигон. Это правильно, я щитаю. за это и деньги туда плочены. Так что докажите нам сначала, а мы тут будем потихоньку.
Что же до последовательности изложения - не стоит слишком многого требовать от метатроцкиста и ницшеанца. Какая последовательность в мире квантовых состояний, товарищ?
Нужно про метанол больше почитать. все же упирается все не в химиков, а в инженеров, которые могут предложить схему дешевого перевода имеющихся двигателей (особенно тяжелых машин - тракторов, комбайнов, грузовиков и пр.) на метанол/whatever-что-растет-из-земли. Поскольку глобальное потепление все равно при таком подходе продолжится и даже ускорится, наверное, то щитаю, что каждый украинец должен сделать все возможное, чтобы непрерывно повышать глобальную температуру. Так мы не только поможем Украине, но и нанесем нашим врагам страшные экологические удары.

тут було добре

зараз зявилися погані тенденції - той самий паливний диктат((

но вообще тут лучше чем где бы то ни было и именно тут будет скорее всего типа последний бой)) за Республику и Свободу. Отсюда уже бежать НЕКУДА.

Да, тут все начинается, согласен.
Именно потому мы пытаемся заставить политиков принять законы о том что любой автомобиль должен делатся так, чтобы алкоголь или бензин были ему подходящими топливами.

Вот только деньги сюда никто не платил)) сами напечатали)) под базу очень мощной економики

ПОследовательность есть во всем. Просто одни ее видят а другие нет.
Те кто не видят - просто не делают УСИЛИЙ.

Двигатели перестраиваються достаточно просто.

Мы предлагаем такое решение для США:

1.закон о том что все новые машины ПРОДАЮЩИЕСЯ в США(17 имлионов ежегодно) должны быть расчитаны на метанол.

2.возможны и более радикальные меры , но как закон я думаю достаточно 1го.

в дальнейшем весь мир получит метаноловые автомобили, потому что автоиндустрия вынуждена будет перейти на такие: крупнейший рынок в США сделает их обязательными.

Глобальное потепление- дезинформация, цель- сузить топливный выбор до нефти.

А в от нефтяной/газовый диктат- реальность.

Метанол можно пропизводить и он производиться из газа, угля биомассы.

Из биомасы меньше, много експериментальных заводов, многие технологии его производства из древесины не применялись десятилетиями потому что газ дешевый был.

Вообщем проблема не в переводе двигателей и даже не в технологии масового производства метанола из дерева.

Для Украины например возможно лучшим решением был бы буряковый етанол, обычный спирт. В Украине не так много автомобилей.
Не знаю сколько точно. Посевных площадей около

40 милионов гектаров. Я смотрел урожайность буряков както. Вообщем получалось что все топливные пюроблемы для транспорта можно решить на уровне использования 10-25% посевных.

Трактора и грузовики ездят на дизеле. ВОзможно производить дизельное топливо из метанола. ВОзможно испльзовать биодизель- из пищевых масел, как растительных так и животных, отходов, подсолничного масла, рапса.


Но тем не менее по поводу потепления: даже если оно и происходит, что очень трудно проверить- температура колеблется всю историю,-

например нобелевский лауреат Olaf :

Beyond Oil and Gas: The Methanol Economy (Hardcover)
by George A. Olah (Author), Alain Goeppert (Author), G. K. Surya Prakash (Author) "Ever since our distant forerunners managed to light fire for providing heat, means for cooking and many essential purposes, humankind's life and survival is inherently..

предложил метод производства метанола из СО2 отходов, прямо из труб вылавливают!

Это сократит 'потепление'

С другой стороны со2 способствует росту растений, потому сейчас в мире количество зеленой массы как никогда большое, так вот говорят.

растения тоже охлождают, потому развитие сельского хозяйства- очень большой плюс для охлаждения климата

Идея обязать автопроизводителей делать машины такими, которые сжигают как спирты так и бензин даст толчок поискам методом производства дешевых спиртов.


Re: в чому ж тут радянське?

Кстати, почему это я из Полтавы? Это фамилия такая.

ну хай буде)))

Полтава класна

саме так,
нехай наші вороженьки перемруть від СНІДу))

  • 1