Сергій Кабуд ( Кий ) (xyu) wrote,
Сергій Кабуд ( Кий )
xyu

Коса символізує порядок у домі. Курва - це особа, як виклик консервативному> До певної міри це виглядає щиро, бо Юля таки і є совком.


Ні, воно так само щиро виглядає, як вишиванка на Рабіновичу чи Чарновецькому. Але Тимошенко є особою, як підсвідомо розуміє і відчуває той образ, який подобається натовпу. Вона з рівним успіхом могла би носити на голові комсомольську "косинку" чи а-ля Монро - важливо, що натовп від цього буде у захопленні.

На першому місці у Тимошенко є не совковість, курвоспроможність, яку вона перенесла у політику.

Означення курвоспроможності:

здатність жінки вибудовувати навколо себе ауру легкодоступності, але у той же час маючи у голові конкретний і бажаний образ.
З ким вона піде у ліжко - знає тільки вона.

Легкодоступність часто штовхає чоловіків на виконання забаганок такої жінки в очікуванні сексуальної чи іншої винагороди.

У тому і є секрет, що вона курва і має косу Жінку із заплетеною косою, використовувала гебелівська і сталінська пропаганда на патріотичних плакатах. Запретена коса глибоко сидить у підсвідомості європейського і, особливо, східно-європейського жителя.

Коса символізує порядок у домі.


Курва - це особа, як виклик консервативному, сімейному суспільству, з одного боку, коли строга мораль супроводжує нещасливий шлюб, або строго обмежує сексульні фантазії.

Курв ненавидять, але ще більше ними захоплюються і їм заздрять обидві статті, бо їм вдається залишатися завжди психологічно стійкими, незважаючи на публічний осуд.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments